Acil Anons ve Seslendirme sistemleri

Acil anons sistemleri, küçük mağaza ve işyerlerinden çok katlı bina, alış veriş merkezleri ve fabrikalara kadar her türlü işletmede, acil durum senaryolarının işletme içinde hayata geçirilmesi, çalışanların ve ziyaretçilerin doğru ve hızlı biçimde bilgilendirilmeleri, haberleşmenin sağlanması ve geri plan müzik yayını amacıyla kullanılır. Özellikle yangın ve deprem gibi acil durumlarda sistemin sağlıklı çalışabilmesini sağlayabilmek için, Avrupa Birliğinin bu konuda yayınlamış olduğu Tahliye Standartlarına uygun sistem kurmak gerekir.

CCTV sistemleri ile tam entegrasyon sağlanabildiğinden konuşmacının görüntüsü otomatik olarak kayda alınabilmekte, varsa simultane tercümanların konuşmacıları takip edebilmesi sağlanmakta, ilgili görüntüler ses ile birlikte istenilen yerlere transfer edilebilmektedir (Dev ekran, tv vb.) Tüm sistemlerde oylama yapılabilmekte, istatistikler ve sonuçlar anında alınabilmektedir. Yetkisiz kişilerin kullanımını engellemek amacıyla kartlı kontrol sağlanabilmektedir. Dijital teknolojisi sayesinde mükemmel ses performansı sağlanmakta, estetik dizaynı ile her türlü mekânda kullanılabilmektedir.

Seslendirme sistemlerinde amaç sadece müzik yayını ve anons yapılabilmesini sağlamak değil, yayının anlaşılabilir, güvenli ve sürekli olmasını da sağlamaktır.

Tesis ettiğimiz sistemlerde, tüm uluslar arası güvenllik standartlarını sağlamanın yanısıra, basit bir analog sistemden çok fonksiyonel dijital sistemlere kadar geniş bir ürün portföyüne sahip olmanın avantajlarını da müşterilerimize sunmaktayız.Seslendirme ve Acil Anons Sistemi ihtiyacınıza göre ;

Proje bazlı sistem tasarımınızı hazırlarız. Çeşitli hoparlör seçeneğinden ihtiyacınıza en uygun olanlarını ve miktarını tespit ederiz. Sisteminizin diğer sistemlerle olan ilişkisine göre, gerekirse entegre bir sistem olması için gerekli arayüzleri kullanırız.

Analog veya dijital seslendirme sistemleri içinden en uygun olanına göre optimum çözümler oluşturur, güç ihtiyacına göre sistemi konfigüre ederiz. Birden fazla lokasyondan oluşan büyük projelerde, kendi içinde network edilebilen veya LAN üzerinden kontrol edilebilen entegre sistemler kurarız.

Kendini sürekli olarak süpervize eden, yedekleme elemanlarına otomatik olarak geçen sistemler sunabiliriz. Tüm seslendirme ve acil anons ihtiyaçlarınızı tek bir marka ile karşılayabilmenin dışında farklı ürünler ile verimli bir mimari tasarlaya biliriz.

Bosch Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri | NOTIFIER Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi | Esser Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi

 

Yeniliklerden Haberdar Olun

İletişim

(0212) 642 79 49 pbx
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.