Hırsız ihbar sistemleri

Ev ve iş yerlerini hırsızlığa karşı koruyan sistemlerdir. Bunu sağlamak için çeşitli dedektörler kullanılmaktadır. Hareket algılayan PIR dedektörler, kapı ve pencerelerin açılmasını algılayan manyetik kontaklar, duvar ve pencerelere yapılan darbeleri algılayan titreşim dedektörleri, camın kırılma sesini algılayan dedektörler, iki hat arasını kontrol eden beam dedektörler bunlardan bazılarıdır.

Bu tip dedektörler sayesinde algılanan alarm durumu oanele iletilir, siren ve telefon arama cihazları kullanılarak kullanıcı bu durumdan haberdar edilir.

Hırsız ihbar sistemleri kablolu ve kablosuz olarak iki tiptir. Kablosuz sistemler, maliyetleri daha yüksek olduğundan kablo çekmenin çok zor ya da imkansız olduğu yerlerde kullanılır. Ancak bazı durumlarda kablo ve kablolama işçiliğinin o kadar artarki kablosuz sistem kullanmak daha avantajlı olabilir. Hem kablolu hemde kablosuz dedektörlerin kullanıldığı panellerde mevcuttur. Böylece bazı dedektörler kablosu bazıları ise kablosuz olarak kullanılabilir.

Rota Güvenlik Hırsız İhbar Sistemi projelerinde hem kablolu hemde kablosuz dedektörlerin çalıştırılabildiği panelleri kullanmaktadır. Böylece sistem oluşturulurken en efektif fiyat/performans dengesi sağlanmaktadır.

Son kullanıcı sistemini genişletmek ya da başka yere taşımak istediğinde bunu sorunsuz olarak yapmaktadır.Hırsız İhbar Sistemlerinde en önemli konu sistemin %100 güvenilir olmasıdır. Güvenilir sistemler için doğru proje, doğru uygulama şarttır.

%100 güvenilir sistemler için "riske girmeyin"

Ürünün videosu için tıklayınız.

Yeniliklerden Haberdar Olun

İletişim

(0212) 642 79 49 pbx
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.